Ką išduoda akių spalva? (1)

Pasaulyje sukurta daugybė metodų, leidžiančių nustatyti žmogaus moralę, charakterį ir net sveikatą pagal fiziologinius (eisena, gestai, kalbos maniera, veido bruožai) ir psichologinius (pavyzdžiui, mėgstama drabužių spalva) duomenis. Tačiau ypatingą vietą tarp visų faktorių užima “sielos veidrodis” arba žmogaus akys.

Astrologai mano, kad akių spalva priklauso nuo planetų išsidėstymo žmogaus gimimo dieną, pagal tai sudaromas individualus  horoskopas, išryškinanti jam būdingus bruožus ir pomėgius.

Mėlynos akys

Mėlynakiai – emocionalūs, jausmingi, energija trykštantys žmonės, kartais sentimentalūs. Jeigu myli, tai visa širdimi. Jų elgesys ir mintys dažnai nenuspėjami. Nevengia konfliktinių situacijų, mėgsta ginčytis, atkakliai gina savo tiesas, todėl iš šalies gali atrodyti išdidūs ir pasipūtę, bet dažniausiai taip nėra. Įžeisti ilgai nešioja savyje pyktį. Net jeigu atleis, prisimins dar ilgai. Mėlynakiai – energijos donorai, jiems tiesiog būtina kažkam atiduoti savo energijos perteklių, o tam labai tinka rudakiai, nes jie priima energiją (recipientai). Todėl mėlynakių ir rudakių pora laikoma viena sėkmingiausių.

Žalios akys

Žalia akių spalva rodo, kad žmogus jautrus ir nuoširdus, mokantis išklausyti ir patarti. Santykiuose žaliaakiai švelnūs, pastovūs ir ištikimi, kitų meilės ir rūpesčio jiems reikia kaip oro. Taip pat jie tvirti ir principingi, todėl išdavystės gali ir neatleisti. Darbinėje veikloje – darbštūs ir kūrybingi, be to puikiai susidoroja su vadovo pareigomis. Į partnerius žaliaakiui tinka toks pat žaliaakis, arba žalsvą atspalvį turinčių akių savininkas.

Akių spalvos paslaptys

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s