Apie

Astrologija gimė prieš tūkstančius metų, kai žvaigždėtą dangų stebėję žmonės, atlikdami matematinius apskaičiavimus, lygindami bei pasitelkę intuiciją, padarė išvadą, jog planetų, šviesulių ir žvaigždžių judėjimas dangumi daro įtaką žmogaus charakteriui, talentams, polinkiams bei sveikatai.

Astrologijos pradininkais laikomi senovės chaldėjai – viena iš pirmųjų mums žinomų civilizacijų, susidomėjusių šviesulių ir planetų įtaka žmogui bei gyvajai gamtai. Jie sudarė astrologinį kalendorių, kuriuo sėkmingai vadovavosi žemės ūkio darbuose. Jie gana tiksliai išskaičiavo planetų padėtis – ne tik Saulės ir Mėnulio, bet ir Merkurijaus, Veneros, Marso, Jupiterio bei Saturno.

Šventoji induizmo knyga Bhagavad Gita sako, jog „protas yra tikrovės žudikas“. Dabartinis autorius yra pasakęs: „Ego mirtis yra viso kito gimimas“. Astrologijos panaudojimas gali suteikti perspektyvą ir leisti neprisirišti prie savo proto ir ego modelių, tam kad retkarčiais vėl galėtumėm suvokti, kas yra tikra; nes tol, kol mus terorizuoja šie modeliai, mes esame visiškoje tamsoje. Gimimo žemėlapis labai aiškiai parodo šiuos modelius ir tai leidžia mums efektyviau tvarkytis su savo įpročiais ir savimi pačiais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s